CASTLE!!!!!!!!§§

více o vozidlech

15. září 2008 v 13:00 | gorast
Codrex

Bojování a únik před Bratrstvem Makuty, osm Toa se řídí instrukcemi na starodávné desce, jak se dostat do kovové koule Codrexu. Několik kamenů umístí před silový štít, který se spustí natolik, že se jim podaří proniknout do dlouhého vstupního tunelu do Codrexu.

Uvnitř skupina objeví tři mocná létající vozida, která jim pomohou v jejich boji. Lewa nasedá do jasně červeného Axalara T9 a Pohatu nastupuje do zeleného Rockoh T3. Než se někdo stačí ujmout Jetraxa T6, Makuta Antroz (který se do Codrexu dostal tajně za Toa) unese modré vozidlo.
Loď se na Antroze okamžitě napojí a umožní mu "vidět" pomocí jejích senzorů. Při útěku navede vozidlo do chvilkové kolize s obrovským světelným kamenem, což Jetraxe nabije energií a žlutě rozsvítí vozidlo.

Lewa a Pohatu se vrhnou do pronásledování a Takanuva odjede pomoci evakuovat všechny Matorany z Karda Nui. Obří jeskyně již nebude bezpečná, až Toa splní svůj úkol a probudí Mata Nui.

Codrex nabízí další divy. Šest prázdných lůžek ukazuje, kde Toa schránky jednou odpočívaly. Vzpomínky se vrací - a Tahu, Gali a Onua si uvědomí, že toto je místo jejich původu. Šest Toa, vycvičených Hydraxonem, byly záložní jednotky v případě, že by se něco stalo Mata Nui. Spali po 100 000 let, dokud jejich schránky nebyly vyplaveny na ostrově Mata Nui.

Toa Ignika, na sobě Masku Života, má před sebou těžkou volbu. Použití Masky Života by mohlo rychle probudit Velkého Ducha, ale Toa Ignika by se musel vzdát své tělesné podoby a nově nalezeného života. Bude tichý Toa ochoten se obětovat, aby zachránil Mata Nu
zdroj:www.sasaz.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vesbos vesbos | Web | 15. září 2008 v 13:33 | Reagovat

přihoď neco o rs:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama