codrex

23. července 2008 v 13:05 | gorast
Codrex je velká koule pokrytá soustřednými kružnicemi a nachází se uprostřed Bažiny tajemství.
Codrex byl vytvořen Velkými bytostmi. Byl poprvé použit Toa Mata podle Helryxiných pokynů, když vznikly první energetické bouře terorizující Karda Nui. Bylo to v Codrexu kde byli umístění Toa kanistry Toa Mata kde Toa spali, až do doby jejich přivolají.
Codrex byl původně umístěn v centru písečných rovin, které pokrývali spodek Karda Nui. Po Velké záplavě, stalaktity spadli ze stropu a jeden spadl na Codrex.
Později, když se Toa Nuva vrátili do Karda Nui, Tahu znovu objevil Codrex, i když už měl vzpomínku na to, co to je. Když se přiblíží ke Codrexu, byl nahozen zpět energetický štít, který obklopuje a chrání Codrex.
Když si Toa Nuva připomenou Mata Nui, energetické bouře budou opět uvolněny a Toa a Matorani budou muset buď přijmout útočiště uvnitř Codrexu nebo uniknout z Karda Nui.
Codrex je obklopen nepřehledným polem. Pokud se někdo pokusí vstoupit do oblasti, bude vržen zpátky od pole.
Jedna polovina vnitřních prostor Codrexu byla uzavřena dveřmi a přístupná polovina byla naplněna stroji. I přes skutečnost, že nebude poškozen před energetickými bouřemi se Codrex chrání zařízením uvnitř. Jediná cesta k tomu, aby zůstali v bezpečí v Codrexu je přijmout útočiště v Toa kanystrech.
Codrex souvisí nějakým způsobem s Tajemnými Slunečními hodinami
tohle mám od EXO-ta má fakt supr blog
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama